Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smarowanie w TLB
01-02-2009, 13:42
Post: #25
 
No chyba, że ważne sportowe, nie mam więcej pytań Big Grin
Znajdz posty
Cytuj
01-02-2009, 14:10
Post: #26
 
"Ja słyszałem, że może być jedno z "extremalnych" smarowań 1 albo 2 została wybrana 1 wiec błagam nie zmieniajmy na 2"
To ja mam pytanie kto to wybiera smarowanie bo myslalem ze takie smarowanie jest losowane i czemu nikt z naszej druzyny nie byl pytany o zdanie ( no chyba ze juz jestesmy traktowani jako spadkowicz?? Big Grin )
"Smarowania: W sezonie 2008/9 w TLB obowiązywać będzie 7 programów smarowań: 2,3,4,9,14,15 i 20." - kolejny raz regulanim zmieniany jest w trakcie rozgrywek :evil:
ps. i nie pisze tego tylko dlatego ze na 1 nic mi nie idzie tylko po to , ze jezeli maja to byc powazne rozgrywki i chyba o to nam chodzi to nie zmieniajmy regulaminow w trakcie ich trwania!!!
Znajdz posty
Cytuj
01-02-2009, 14:23
Post: #27
 
Homza nie przypominam sobie, żeby ktoś z CHROBREGO był Sądzie Koleżeńskim, więc to nie do Was należy decyzja, a miejsce w tabeli nie ma tu żadnego znaczenia. W każdym razie, jak jest jakikolwiek problem, przypominam, że możesz się zwrócić ze skargą do SK.

Skład:
- Magda Kacprowicz,
- Jarek Dąbrowski,
- Paweł Dąbrowski,
- Jacek Ciechowski,
- Przemek Falkowski.
Znajdz posty
Cytuj
01-02-2009, 15:03
Post: #28
 
Ja sobie nie przypominam by Sąd Koleżenski wybieral smarowanie na lige
( wg. regulaminu jest losowane )
ale OK jest smarowanie nr 1 i na nim gramy a nr.22 regulaminu prosze w takim razie o usuniecie by za miesiac nie bylo niedomówień!
Znajdz posty
Cytuj
01-02-2009, 15:25
Post: #29
 
Zgadza się jest losowane, ale teraz wyjątkowo sytuacja była taka, jak w mojej odpowiedzi do postu Piotrka Pajcherta. Podejrzewam, że większość graczy się cieszy, że się ostatecznie zgadzacie na "1", bo to oznacza (w tym przypadku dla mnie, jako jednego z wielu graczy TLB), że mogę spokojnie trenować na tym smarowaniu.

Natomiast punktu nr 22 regulaminu nie usunę, ze względu j/w, a co do zapisu na przyszły sezon odsyłam ponownie do wcześniejszych wpisów.
Znajdz posty
Cytuj
01-03-2009, 21:05
Post: #30
 
dobrze, ze nasz sąd koleżeński dba o juniorow Smile na IMPJ będzie dość podobne smarowanie do naszej 1. Smile

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
01-04-2009, 15:46
Post: #31
 
Jeżeli dobro zawodników reprezentujących nasz klub w lidze ogólnopolskiej, czy też w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów wymaga ustawienia smarowania do treningu takiego samego (podobnego) jakie mogą zastać na "wyjeździe" to dlaczego się z tym nie zgodzić. Dodatkowo zawodnicy z TLB zostali poinformowani o obowiązującym smarowaniu z wystarczającym wyprzedzeniem, więc nie wiem ..."o co kaman".... Wink

PS. W każdym regulaminie świetnie sprawdza się wpis:

oraganizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu, lub jego postanowień w trakcie sezonu ........ :lol: Big GrinBig Grin :lol:
Znajdz posty
Cytuj
01-04-2009, 16:00
Post: #32
 
Witam!!
Widze, ze chyba do mnie ostatnie wypowiedzi sa skierowane Big Grin
Ja sie odnosilem do wypowiedzi Zymana ze wybieralismy jedno z "extremalnych" smarowan albo jedynke albo dwojke (nie odnosil sie do IMPJ), ale jezeli samrowanie bylo dobrane by odpowiadalo takiemu jakie bedzie na IMPJ to ja tez nie widze zadnego problemu wrecz wskazane bylo takie rozwiazanie i przy okazji powodzenia zycze w tych zawodach!!! Wink
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości