Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zniżki dla zawodników TLB (aktualizacja)
02-23-2008, 07:27
Post: #1
Zniżki dla zawodników TLB (aktualizacja)
Po Walnym TKB (21.02) mamy o jedną godzinę treningu za 25 zł. w sobotę więcej.

Zniżki:
- od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00 (5 zł. za grę)
- oraz w sobotę w godz. 10.00 - 13.00 (25 zł./h lub 5 zł. za grę)

Dotyczy zawodników TLB, członków TKB i zawodników z licencją PZK.
Znajdz posty
Cytuj
02-23-2008, 14:02
Post: #2
 
yyy.. od poniedziałku do piątku z tego co pamiętam dysponujemy tylko zniżką 5 zł za grę. Pozdrawiam.

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
12-17-2008, 16:40
Post: #3
 
UWAGA :!:

Przy wykorzystywaniu zniżek dla zawodników TKB i TLB recepcja sprzedaje gry po zalogowaniu się managera kręgielni :!:
Bez zalogowania recepcja nie widzi zniżek na ekranie monitora :!:
Znajdz posty
Cytuj
12-17-2008, 16:52
Post: #4
 
hmmm ja ubolewam nad brakiem zniżek na czas w tygodniu. trening "zabrania" przeprowadzania gry na punkty i tak: 5 gier w czasie zniżek = 25 zł i powiedzmy trwa to +/- 60minut.... czyli równie dobrze w czasie powiedzmy od godz 10.00 do 15.00 i od poniedziałku do piątku można by poprosić o znizki na czas....1h = 25 zł jak było kiedyś (rygorystycznie przestrzegać czasu) Co daje mi trening na czas?? przede wszystkim to, że moge wykonać 10 rzutów tylko i wyłącznie do 10 pina nie patrząc na "dziury" na tablicy wyników, która po pierwsze nie odzwierciedla wynikow w tym przypadku, a po drugie po kilku rzutach niski wynik "zmusza" niejako do gry zamiast treningu. Kiedy obowiązywały zniżki wykupowałem 2h = 50zł i często pierwsze 30minut kulałem bez kręgli na torze...... co bez stresu o niski wynik dawało mozliwość trenowania celności (w cel na torze). Do tego brak kręgli powoduje, że koncentrujemy sie na właśnie samym wyrzucie, a co robi kulach w pinach nas nie interesuje, bo przecież ich nie ma.... dodatkowo treningi rozłożone są w czasie, a nie w ramkach-przynajmniej tak ustalil mi to mój trener.... Prosze o rozważnie powrotu do okreslonych zniżek również na czas ;D
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości